Oprogramowanie do "ustawy śmieciowej"

Dyskusje i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem.

Oprogramowanie do "ustawy śmieciowej"

Postprzez miggi » czwartek, 25 paź 2012, 12:10

No i kolejna ustawa i kolejny "program". Niem wiem czy już macie coś wybrane ale ja widziałem 2: Groszka i Rad. O ile groszek spełnia minimum nakładane przez ustawodawcę to niestety jest bardziej księgowy niż do pomocy. Program firmy RAD podobał mi się na prezentacji. Ma wiele funkcji bardzo pomocnych w pracy, wiele automatów i wspomagaczy. Działa poprzez stronę WWW (nie trzeba mieć własnego serwera) i poprzez tą stronę komunikacja jest 3 stronna: Gminna, Mieszkaniec, Firma odbierająca śmieci.
miggi

Re: Oprogramowanie do "ustawy śmieciowej"

Postprzez nitro07 » czwartek, 25 paź 2012, 14:28

Moim zdaniem warto najpierw zorientować się u obecnego dostawcy oprogramowania dziedzinowego. U mnie w urzędzie posiadamy oprogramowanie firmy Radix. Dla potrzeby prowadzenia spraw w związku z "ustawą śmieciową" dokupiliśmy program GOK+ - jest to aplikacja webowa, działająca na serwerze Tomcat. Księgowość i windykację będziemy obsługiwać w posiadanym już WIP+.
nitro07

Postprzez tg78 » czwartek, 27 gru 2012, 18:20

Też ostatniobylem na kilku takich prezentacjach i wg mnie ciekawy moze byc pakiet Genesis. Póki co nie miałem z nim do czynienia w praktyce, jednak największe plusy jakich się w tym programie dopatrzyłem to możliwość kontrolowania firm wywozowych czy wywiązują się poprawnie z tego co zawarte w umowie między firmą a gminą, no i automatycznej zmiany naliczania opłat jeśli taki mieszkaniec obieca w deklaracji że będzie segregował śmieci po czym oleje sprawę.

Autor postu otrzymał pochwałę
tg78

Pochwały: 1

Postprzez hanhnguyen6691 » wtorek, 12 sie 2014, 20:51

Dziękuję przydatnych informacji
hanhnguyen6691

Powrót do Pozostałe oprogramowanie