Centralny BIP

Wszystko na temat Biuletynu Informacji Publicznej oraz Webmastering, pozycjonowanie, hosting, domeny, skrypty, CMS.

Centralny BIP

Postprzez gminformatyk » niedziela, 25 wrz 2011, 21:29

Scentralizowany System Dostępu do Informacji Publicznej (SSDIP) miał zostać uruchomiony we wrześniu, osobiście nie udało mi się znaleźć działające go linka do scentralizowanego BIP-U, może poratuje mnie ktoś działającym odsyłaczem. Macie może do tego jakieś manuale ? Planuję na tym postawić BIP-y dla jednostek organizacyjnych. A jeśli to rozwiązanie się sprawdzi to może urzędowy BIP przeniosę.
gminformatyk

Pochwały: 1

Re: Centralny BIP

Postprzez nitro07 » czwartek, 13 wrz 2012, 08:55

Centralny BIP znajdziesz po adresem http://ssdip.bip.gov.pl/

Ale szumnie nazwany Scentralizowany system dostępu do informacji publicznej jeszcze nie działa, na dzień dzisiejszy nie można ustalić kiedy to w ogóle ruszy.
nitro07

Postprzez miggi » czwartek, 11 paź 2012, 14:56

Ekhem dzisiaj (po raz kolejny) próbowałem się tam logować no i niestety nie udało się. No i sam fakt że mój powiat jest w województwie świętokrzyskim zamiast opolskim daje do myślenia.
miggi

Postprzez mpudlo » niedziela, 15 gru 2013, 15:01

Witajcie,

czy coś w temacie centralnej ewidencji się ruszyło od ostatniego czasu?
mpudlo

Postprzez nitro07 » niedziela, 22 gru 2013, 21:30

Niestety centralny BIP nadal nie działa i raczej w najbliższym czasie usługa nie zostanie udostępniona.
nitro07

Powrót do BIP, Strona WWW